Wakepark Palanga

Trumpai apie mus

Wakepark Palanga – pirmasis vandenlenčių parkas Palangoje, įsikūręs patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje: vos 3 kilometrai nuo miesto centro, lengva rasti šalia oro uosto ir visai nesunku pasiekti bet kuria transporto priemone. Wakepark Palanga – tai 200 kv. m. terasa, esanti karjere virš nepaprastai skaidraus vandens (vasarą jis sušyla net iki +25°C!). Dvi čiuožinėjimo sistemos leis vienu metu plaukioti kelioms draugų kompanijoms – galėsite pasirinkti trasą su dviem arba keturiomis ką tik atnaujintomis figūromis.

Maloniai laiką leisti šiame vandenlenčių parke taip pat vilioja garsieji hamakai virš vandens, atnaujintas sulčių ir kokteilių baras, Kanpai Sushi Bar. Wakepark Palanga garsėja savo draugiška aplinka: profesionalų kolektyvas mielai apmoko naujokus, vaikų paplūdimio erdvė yra saugi mažyliams. Tad nesvarbu, užsukote puodeliui kavos, pasilepinti saule paplūdimyje ar patirti nepakartojamą nuotykį čiuožiant vandenlente – Wakeparkis Palanga yra puikus pasirinkimas!

wakepark

Paruošėme įvairaus sudėtingumo trasas
Laukiame jūsų ir su vaikais

Pirmojoje trasoje, su dviem kickeriais ir net dvejomis figūromis (Pipebox ir Flatbox) galės pasireikšti pretenzingesnis vandenlentininkas. M dydžio kickeriai ir figūros išlaisvins vaizduotę: peršokite, čiuožkite ar darykite triukus, kokie tik šauna į galvą! Antroji trasa puikiai tiks pradedančiajam stovėti ant vandenlentės arba jaunam wakeboarding entuziastui – du trasos kickeriai paįvairins čiuožimą vandeniu.

Vandenyje galės pliuškentis visi! Mažiesiems įrengtas saugus paplūdimys su pripučiamais žaislais ir paplūdimio pramogomis.

Esame Jūsų draugai nuo 2016
Atsipalaiduokite mūsų bare

Wakepark Palanga baras garsėja savo draugyste sveikuoliams – tikri sportininkai įvertins mūsų energijos kupinus kokteilius. Jie atgaivins ir karštą vasaros dieną!

Norisi ir užkąsti? Pasiūlysime platų skanaus maisto asortimentą, parekomenduosime gardžiausiai derančius patiekalus ir gėrimus bei mielai padėsime kažką išsirinkti ir vegetarams. Pirštelius apsilaižys kiekvienas!

Pasirinkite ir vietą – savo kokteilį norėsite siurbčioti erdvioje lauko terasoje, gulėdami hamakuose virš vandens, o gal tiesiog sumerkę kojas į vandenį paplūdimyje? Wakeparkio baras – tai daugiau nei baras!